• Wyjazd do jednostki wojskowej.

• 26 maja uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w obchodach święta 5 Pułku Inżynieryjnego w Szczecinie. Pogoda dopisała, humory również, dziękujemy również za poczęstunek w MC Donaldzie. Było super

• BRD

• Dziś na forum szkoły Pani Dyrektor osobiście wyróżniła naszych uczestników powiatowego konkursu BRD. Z dumą informujemy, że grupa młodsza i starsza zajęły II miejsce w rywalizacji drużynowej. Indywidualnie w grupie młodszej: III miejsce - Zuzia Boś, IV - Paweł Sokołowski, w grupie starszej III miejsce - Filip Saloh, IV - Bartosz Kozieł. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Majaland

• Dnia 04.05.2023r. wybraliśmy się całą szkołą do rodzinnego parku rozrywki - Majaland. Wyjazd zapewnił nam fantastyczną zabawę, która na długo pozostanie w naszej pamięci.